32 215 51 81 poniedziałek - piątek godz. 7 - 15 ul. Legionów 239a, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Wagi samochodowe

Potrzebujesz wagi samochodowej? „TOPS” S.C. oferuje precyzyjne i wytrzymałe wagi samochodowe. Projektujemy oraz wykonujemy je w oparciu o najnowocześniejsze i najtrwalsze technologie. Każdą wagę samochodową tworzymy na indywidualne zamówienie Klienta. Ustalamy wymiary oraz parametry wagi w oparciu o specyfikę i potrzeby Zamawiających.

Zapytaj o ofertę

  • +48 601-492-629,
    +48 33 812-20-86
  • tops@tops.pl

Co warto wiedzieć o wagach samochodowych?

Waga samochodowa to niezwykle przydatne urządzenie pomiarowe w każdej firmie wykorzystującej lub przetwarzającej surowce, materiały sypkie, płynne, zwłaszcza przewożonych w dużych ilościacch. Waga samochodowa pozwala w łatwy i szybki sposób skontrolować na wjeździe bądź wyjeździe z zakładu załadowany samochód ciężarkowy, wywrotkę, cysternę czy auto dostawcze. Można nią ważyć niemal wszystko: surowce, metale, beton, zboża, warzywa i owoce itd.

Rodzaje wag samochodowych

Jakiego rodzaju wagi samochodowej potrzebujesz? To zależy od specyfiki Twojej działalności. W ofercie TOPS S.C. znajdziesz wagi produkowane w różnych technologiach:

  • stalowe,
  • stalowo-betonowe
  • betonowe.

Jeśli ze względów logistycznych czy ukształtowania tereny wymagany jest tzw. płaski najazd, wtedy wagę samochodową zagłębiamy w podłożu. Jeśli natomiast istnieje możliwość, by auta wjeżdżały na wagę po najeździe, instalujemy wagę w wersji najazdowej.

Nośność wagi samochodowej

Zastanawiasz się, jaką maksymalną nośność może mieć Twoja waga samochodowa? Określamy to wspólnie z Tobą na etapie projektu, biorąc pod uwagę rodzaj oraz wielkość produkcji w Twoim przedsiębiorstwie. Dopuszczalne obciążenie wag samochodowych może wynosić od 20 ton do nawet 60 ton.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Odpowiadamy błyskawicznie
Please install and activate the "Contact form 7" plugin to show the contact form.

Łatwo nas znaleźć

„TOPS” S.C. Krzysztof Ziomek, Piotr Sierek
ul. Legionów 239a
43-502 Czechowice-Dziedzice

  • tops@tops.pl
  • +48 32 215-51-81