32 215 51 81 poniedziałek - piątek godz. 7 - 15 ul. Legionów 239a, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Wagi przemysłowe

W TOPS produkujemy i sprzedajemy wagi przemysłowe o szerokim spectrum zastosowań. W ofercie TOPS wagi pomostowe, wagi platformowe, wagi najazdowe, wagi kolejkowe, wagi inwentarzowe. To precyzyjne urządzenia pomiarowe dla zakładów przetwórstwa mięsnego, firm działających w branży chemicznej, spożywczej itp. Wykonujemy je z najlepszej jakości, charakteryzującej się wysoką odpornością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym wilgoci, rdzy, kwasów i wysokiej temperatury. Skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły.

Solidne i wytrzymałe konstrukcje

higieniczność i bezpieczeństwo

antypoślizgowy pomost

Wagi przemysłowe TOPS

Dlaczego warto nam zaufać?

Zastanawiasz się, z jakich powodów powinieneś wybrać właśnie nasze produkty? Już wyjaśniamy! Z pomocą naszych urządzeń szybko i wygodnie wykonasz dokładne pomiary. Ich konstrukcje są solidne i wytrzymałe, a nośność duża, więc nie musisz się obawiać, że spore obciążenia je uszkodzą. Wystarczy przestrzegać dopuszczalnych norm dotyczących załadunku, a nic się nie stanie.

Poza tym są łatwe w obsłudze, proste w montażu, wygodne w użytkowaniu. Do ich zalet trzeba zaliczyć jeszcze: higieniczność, bezpieczeństwo, antypoślizgowy pomost. Ich zakup to inwestycja na długie lata, która wspomoże funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa i usprawni świadczenie usług. Stanowią profesjonalne wyposażenie, dzięki któremu usprawnisz proces ważenia, a to z kolei skróci czas produkcji.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Odpowiadamy błyskawicznie
Please install and activate the "Contact form 7" plugin to show the contact form.

Łatwo nas znaleźć

„TOPS” S.C. Krzysztof Ziomek, Piotr Sierek
ul. Legionów 239a
43-502 Czechowice-Dziedzice

  • tops@tops.pl
  • +48 32 215-51-81

Oferta wag przemysłowych