32 215 51 81 poniedziałek - piątek godz. 7 - 15 ul. Legionów 239a, 43-502 Czechowice-Dziedzice
DB-1H Plus tops , wagi kasy, oferta, wzorcowanie wag

CAS DB-1H Plus

Waga platformowa DB-1H Plus przeznaczona do ważenia na magazynach i zapleczach placówek handlowych. Solidna konstrukcja i wzmocniona szalka ze stali nierdzewnej. Duży, wyraźny wyświetlacz z podświetleniem.
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie

Waga ma wbudowane funkcje: ZERO, TARA, HOLD (uśrednienie wyniku ważenia). Szalka wagi, zbudowana ze stali nierdzewnej, posiada charakterystyczną, profilowaną powierzchnię. Dodatkowe funkcje, a zarazem stabilna konstrukcja, usprawniają czynności ważenia w magazynach i na zapleczach sklepów. Wagi pomostowe posiadają podwyższoną odporność na uszkodzenia wynikające z ich eksploatacji.

Typ wagi / Model Nośność MAX Odczyt Wymiar szalki  
DB-1H Plus 60/150 kg 20/50 g 510×420 mm  

Typowe zastosowania: placówki handlowe (zaplecza sklepów), zakłady produkcyjne oraz magazyny.

Szukasz innej wagi? Sprawdź:

Chcesz zamówić wagę? Napisz!

Odpowiadamy błyskawicznie

    Podanie danych jest dobrowolne. Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego oraz otrzymywanie informacji handlowej przez TOPS S.C. Krzysztof Ziomek, Piotr Sierek, jak i przez podmioty współpracujące w programach partnerskich za pomocą środków komunikacji elektronicznej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Administratorem danych jest TOPS S.C. Krzysztof Ziomek, Piotr Sierek z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Legionów 239a, 43-502 Czechowice-Dziedzice.

    Wolisz porozmawiać? Zadzwoń!

    • +48 32 215-51-81
    • tops@tops.pl